Active Life – športové nedele (Leto v Kulturparku)

Dátum a čas:
nedeľa - 01. 08. 2021 - 9:00 - 12:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Každú druhú nedeľu sa počas Leta v Kulturparku bude rámci športových nedieľ v areáli cvičiť. Trojhodinový program podujatia Active Life, ktorý sa začína o 9:00 hod. na pódiu India, je zostavený z rôznych aktivít. Privstať si a rozhýbať telo môžete v prírodnom prostredí 1. augusta 2021, kde na vás budú čakať cvičitelia. 

S BestFit Košice to bude jumping, skupinové cvičenia pripravila Neonka, o atletický tréning sa postará House of Athletics Košice, s Matejom Antošom si zacvičite jogu, Gabriel major zasvätí do intenzívnej japonskej tréningovej metódy tabata, ktorá dá riadne zabrať aj športovcom s dobrou kondíciou a ELITA Pole predvedie ladné posilňovanie a aktivitu poledance na formovanie postavy. Priestor bude aj na relax.

O tú najlepšiu náladu sa postarajú priatelia z DJ Camp, chýbať nebude ranná káva, postarané je o kvalitný pitný režim a pripravené sú aj prekvapenia.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.