Adam Ďurica – koncert (Leto v Kulturparku)

Dátum a čas:
sobota - 17. 07. 2021 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Jeho hudba na nás útočí z éteru a treba uznať, že sa dobre počúva. Čo skladba to rádiový hit lahodiaci našim ušiam. Charizmatický hudobník a spevák Adam Ďurica počas obdobia nekoncertovania nezaháľal, ale tvoril a výsledok sa dostavil. Jeho najnovší singel Medzi nami sa už poslucháčom dostal pod kožu, rovnako ako skladby Pravdupovediac či Vlci, ktoré sa za krátky čas zaradili medzi najhranejšie. Poznáme ich z rádií, ale naživo si ich budeme môcť vypočuť po prvý raz až na jeho letných koncertoch pod holým nebom.

Do Košíc počas turné po slovenských mestách s novým programom zavíta aj so svojou novou kapelou 17. júla 2021. Bude jedným z headlinerov Leta v Kulturparku a rovnako ako on, sa už tešia aj jeho fanúšikovia na koncert, ktorý má byť úplne iný ako predchádzajúce. Tak nezabudnite prísť. Určite nebudete ľutovať a určite si s ním zaspievate hitovku „Neľutujem“ a aj mnohé ďalšie. Program sa začína o 19:00 hod.

Vstupné: 19 €

Vstupenky online:

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.