Adventný kalendár Steelparku – 12. okienko

Dátum a čas:
nedeľa - 12. 12. 2021 - 8:00 - 20:00

Miesto konania:
SteelPark


Steelpark – park vedy je síce dočasne  kvôli pandémii zatvorený a keďže vy ho nemôžete navštíviť, prichádza za vami, milé deti, k vám domov. Blížia sa Vianoce a obdobie, kým naozaj prídu, si malí aj veľkí zVEDAvci môžu spríjemniť  otváraním špeciálneho adventného kalendára a plniť rôzne zábavné úlohy.

Tí, ktorí plnia úlohy, majú pred sebou ďalšiu na dnešný deň. Pod dvanástkou sa skrýva políčko, v ktorom nájdeš úlohu: „Zapáľ aj 3. sviečku na adventnom venci. Pozoruj, či má plamienok tieň.“  Pripomeňme si, čo sme doteraz robili. Nakrájali sme si jablká a pomaranče na dekorácie, vyrobili sme si snehové vločky a sledovali ich symetriu, napísali sme list Ježiškovi, zbierali sme kamene, čistili čižmy, zistili sme odkiaľ je sv. Mikuláš a hľadali miesto na mape, vyrobili sme kŕmidlo a nakŕmili vtáčiky v parku a nakreslili si ich a vytvorili sme si vlastné ľadové kráľovstvo s kryštálmi pomocou soli alebo boraxu. Zistil si, kto bol Albert Einstein a nakreslil si jeho obrázok? Vyrobil si vlastný papier a vytvoril z neho vianočný pozdrav?

Ak sa chceš podeliť o to, ako plníš jednotlivé zadania, svoje fotky môžeš zanechať v komentári na FB Steelparku alebo ich zaslať na info@steelpark.sk.

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.