Adventný kalendár Steelparku – 8. okienko

Dátum a čas:
streda - 08. 12. 2021 - 8:00 - 20:00

Miesto konania:
SteelPark


Steelpark – park vedy je síce dočasne  kvôli pandémii zatvorený a keďže vy ho nemôžete navštíviť, prichádza za vami, milé deti, k vám domov. Blížia sa Vianoce a obdobie, kým naozaj prídu, si malí aj veľkí zVEDAvci môžu spríjemniť  otváraním špeciálneho adventného kalendára a plniť rôzne zábavné úlohy.

Tí, ktorí plnia úlohy, majú pred sebou ďalšiu na dnešný deň. Pod osmičkou sa skrýva políčko, v ktorom nájdeš úlohu: „Nakresli vtáčiky, ktoré sa kŕmili v parku a porovnaj ich.“ Splnil si všetky? Nakrájať si mal jablká a pomaranče na dekorácie, vyrobiť snehové vločky a sledovať ich symetriu, napísať list Ježiškovi, nazbierať kamene, vyčistiť si čižmy a dať ich do okna, zistiť odkiaľ bol sv. Mikuláš a nájsť toto miesto na mape. Včera si mal urobiť kŕmidlo pre vtáčiky, nasypať doň semienka a nakŕmiť ich v najbližšom parku.

Ak sa chceš podeliť o to, ako plníš jednotlivé zadania, svoje fotky môžeš zanechať v komentári na FB Steelparku alebo ich zaslať na info@steelpark.sk


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.