AFF: High-tech startup – film

Dátum a čas:
štvrtok - 24. 06. 2021 - 21:30 - 23:30

Miesto konania:
Amfiteáter


Alexandre, blížiaci sa k dôchodkovému veku, je nezamestnaný a má zmrazený bankový účet. Jeho manželka odchádza na dvojmesačný pracovný pobyt do zahraničia a Alexandre má poslednú šancu, aby si našiel prácu a postaral sa o deti. Na svoje prekvapenie je na skúšku prijatý do startupovej ekologickej firmy, ktorá prísne trvá na dvoch podmienkach. Vyžaduje nepretržitú 24-hodinovú prevádzku sedem dni v týždni a zákaz akéhokoľvek dieťaťa. Pre Alexandra sú to takmer nesplniteľné požiadavky, ale po stretnutí s Arcimboldom sa rozhodne neľahkej výzve čeliť.

Známy francúzsky herec Bruno Podalydés vytvoril brilantnú a ironickú komédiu o virtuálnom svete, ktorý nikdy nemôže nahradiť skutočné medziľudské vzťahy. Vysmieva sa falošným myšlienkam o tvrdohlavom pachtení za uznaním a spoločenským úspechom, pri ktorom sa vzdávame skutočných hodnôt, ktoré snáď ešte stále pretrvávajú v rodine a priateľských vzťahoch. Veľmi súčasná téma, ktorá zaujme diváka nadhľadom a iskrivým humorom. Ďalšia zo snímok, ktorú mal uviesť festival v Cannes v roku 2020.

Vstupné: 3 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.