AFF: Môj somárik, milenec a ja – film

Dátum a čas:
nedeľa - 27. 06. 2021 - 21:30 - 23:30

Miesto konania:
Amfiteáter


Pôvabný, dojemný i úsmevný portrét ženy, ktorá sa takmer proti svojej vôli vydá na dobrodružnú cestu nádhernou horskou scenériou, aby objavila samu seba. Blíži sa koniec školského roka a učiteľka Antoinette sa teší na letné prázdniny, z ktorých časť má stráviť s tajným milencom Vladimirom, otcom jednej z jej žiačok. Lenže Vladimir nečakane zrušil plánovaný spoločný pobyt a radšej ide s rodinou na trek do národného parku Cévennes. Antoinette sa rozhodne ísť v ich stopách s prideleným oslom Patrickom.

Francúzska romantická komédia Môj somárik, milenec a ja (FR) v réžii Caroline Vignal s výbornou Laurou Calamy, ktorá získala za svoj výkon Césara pre najlepšiu francúzsku herečku roka. Spontánna snímka o prekonávaní rôznych prekážok, fyzických i psychických, pozýva diváka na osviežujúcu púť malebnou i nehostinnou prírodou v nie vždy ideálnom tandeme s tvrdohlavým oslom.

Vstupné: 3 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.