AFF: Muž so zajačími ušami – film

Dátum a čas:
piatok - 25. 06. 2021 - 11:00 - 13:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Režisér Martin Šulík opäť spojil sily so svojím dlhoročným spolupracovníkom a scenáristom Marekom Leščákom, s kameramanom Martinom Štrbom a producentom Rudom Biermannom a spolu spracovali tému medziľudských vzťahov a priateľstva. V hlavných úlohách sa objavia Miroslav Krobot, Oldřich Kaiser, Táňa Pauhofová, Zuzana Kronerová, Zuzana Mauréry a Alexandra Borbély.

Hlavná postava Jozef je spisovateľ, ktorý jedného dňa získa nečakanú schopnosť – mimoriadny sluch v podobe zajačích uší. Ten mu umožňuje výborne počuť nielen hlasy, ale predovšetkým myšlienky druhých ľudí… Stret cudzích a vlastných predstáv o sebe samom otvorí Jozefovi oči. Keď mu potom jeho mladá priateľka Katka oznámi, že s ním čaká dieťa, Jozef vie, že je to jeho posledná šanca, ako si usporiadať život a urovnať rodinné vzťahy. Muž so zajačími ušami (SK. CZ) je tragikomédiou o mužovi, ktorému sa zo dňa na deň prevráti svet naruby, ale aj rozprávaním o našich predstavách o živote, ktoré môžu byť mylné, ale aj smutné a komické zároveň.

Vstupné: 3 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.