AFF: Pot – súťažný film

Dátum a čas:
sobota - 26. 06. 2021 - 16:30 - 18:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Druhý hraný film švédskeho režiséra Magnusa von Horna Pot (PL) mal byť pôvodne uvedený v oficiálnom výbere minuloročného nerealizovaného festivalu v Cannes. Poľsko-švédska koprodukcia je situovaná do Poľska, kde zachytáva tri dni v živote populárnej fitness motivátorky Sylwie. Snímka je sugestívnym a nekompromisným portrétom dnešnej typickej mediálnej celebrity, ktorú na sociálnej sieti sleduje množstvo obdivovateľov, ale ktorá v skutočnosti túži po ozajstnom súkromí.

Príkry súčasný príbeh o idealizovanej a dokonalej mladej žene, ktorá si je istá sama sebou a dokonalá v každom kontakte s verejnosťou, ale v intímnom vnútri sa utápa čoraz trýznivejšou prázdnotou. Autenticitu vyumelkovaného a pokriveného sveta hodnôt dnešných idolov zvýrazňuje presvedčivý výkon hlavnej predstaviteľky Magdaleny Koleśnikovej, ktorá strieda skvelú fyzickú dokonalosť s krehkou bezradnosťou a zraniteľnosťou.

Tento film je zaradený do medzinárodnej súťaže hraných filmov Modrý anjel za najlepší film festivalu.

Vstupné: 3 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.