Afrika na Pionieri – film

Dátum a čas:
piatok - 12. 07. 2019 - 21:00 - 22:30

Miesto konania:
Amfiteáter


Začalo sa to nevinným výletom, keď  piati cestovatelia po strednej škole vyrazili prvý raz na pionieroch okolo Slovenska. Každým rokom chceli toho vidieť viac a tak si pomaly plnili sny… Za päť mesiacov na cestách najazdili 15-tisíc kilometrov na jedných z najhorších jednostopových motorových dopravných prostriedkov.  O dobrodružstvách, ktoré zažili, sa dozviete viac vo filme Afrika na Pionieri, ktorý uvidíte 12. júla 2019 o 21:00 hod. v Amfiteátri.

„Po deviatich rokoch sa nám podarilo prejsť naprieč celým kontinentom, a hlavne natočiť film!!! Poďte sa pozrieť na jediný slovenský road movie na motorkách. Uvidíte, ako sme sa predierali zamrznutou Európou do Afriky, kde nás čakalo 45-stupňové peklo v Sudáne a nekonečné púšte bez paliva, tlačenie do obrovských hôr v Etiópii, nádherné pláže Mozambiku či nebezpečný boj s maláriou…,“ priblížil dokument cestovateľ Marek Slobodník.

Vstupné: 5 € v predpredaji/7 € v deň podujatia


Poloha na mape

Loading Map....

One Response to Afrika na Pionieri – film

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.