Air Fifija – talk show o cestovaní

Dátum a čas:
piatok - 26. 02. 2016 - 17:00 - 19:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Zaujímavých hostí, veselé zážitky z ciest, dobrú hudbu a pohodu sľubuje zábavná talk show o cestovaní Air Fifija. Tešiť sa na ňu môžu všetci, ktorí radi cestujú či počúvajú príbehy z putovania svetom, a predovšetkým sa radi bavia. V Kasárňach/Kulturparku  sa 26. februára o 19:00 hod.  môžu návštevníci vydať naprieč zemeguľou a vypočuť si historky známych ľudí o tom, čo zažili, videli a chcú sa o ne podeliť.

Hosťami večera, ktorí sa postarajú o dobrú náladu, budú známy publicista, spisovateľ a cestovateľ Ján Fifik, ktorý dlhé roky pôsobil ako veľvyslanec Slovenska vo Vietname , Ľubo Virág, Juraj Barbarič, Radovan Česnek, Tatiana Chomová, Vladimír Kulíšek a hudobný hosť – herečka a speváčka Jana Hubinská.

Každý z hostí porozpráva nielen o svojich zážitkoch z ciest, ktoré doplnia fotografiami, ale vystúpi aj v programe. Natália Novotná zahrá na klavíri. Ľubo Virág zaspieva svoje hity. Juraj Barbarič predvedie svoju silu. Jana Hubinská zaspieva. Tatiana Chomová pobaví zaujímavými cestovateľskými klebetami. Mím Vlado Kulíšek bude behať po svete s nákupným vozíkom namiesto batohu. Známy košický saxofonista Rado Česnek zahrá do taktu aj krásnym mažoretkám.

Vstupné: 9 €

 

 

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.