Akčné ženy – konferencia

Dátum a čas:
sobota - 26. 10. 2019 - 9:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Konferencia s názvom Pre zdravie ženy, ktorá sa uskutoční v Kasárňach/Kulturparku 26. októbra 2019 so začiatkom o 9:00 hod., má cieľ ukázať praktickú stránku zdravia. Ženy chce motivovať k tomu, aby sa zamerali na prevenciu a konečne mysleli aj na seba. Chce, aby sa umelé oplodnenie prestalo mystifikovať a z tabu sa zmenilo na tému, ktorá je dôležitá.

„Bude to celodenné interaktívne stretnutie, z ktorého sa ženy vrátia domov obohatené o nové informácie aj zrelaxované vďaka cvičeniu a času, ktorý venujú samy sebe. Veríme, že odchádzať budú šťastnejšie,“ povedala zakladateľka portálu Akčné ženy Martina Novotná.

Účastníčky stretnutia budú cvičiť, variť, dozvedia sa veľa praktických informácií o zdraví, prevencii, tehotenstve aj materstve. Nájdite si čas pre seba a nechajte sa akčne informovať o zdraví vďaka celistvému prístupu lekárov a expertov, ktorí sú špičkou vo svojom odbore. Hlavný program pozostáva z prednášok a diskusií odborníkov a lekárov, ktorí sa budú venovať téme neplodnosti, možnosti jej liečby či tehotenstvu. Sprievodný program vyplnia workshopy a odborné lekárske vyšetrenia.

Vstupné: 19 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.