Aktuálna situácia na Ukrajine – diskusné fórum

Dátum a čas:
utorok - 14. 04. 2015 - 15:30 - 18:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark, pavilón Papa


Slovensko-ukrajinské bilaterálne diskusné fórum „Aktuálna situácia na Ukrajine“, ktoré bude 14. apríla v rámci podujatia Dni Ukrajiny v Kasárňach/Kulturparku je medzinárodné stretnutie rôznych typov organizácií (najmä neziskových organizácií a združení). Jeho cieľom je začať spoluprácu medzi jednotlivými organizáciami, regiónmi a národnostnými menšinami zúčastnených krajín.

Podujatie má vytvoriť pre účastníkov zo Slovenska a Ukrajiny priestor na prezentáciu v rámci bilaterálnych rokovaní, rozšírenie existujúcej spolupráce i platformu pre nadväzovanie nových kooperačných vzťahov. V rámci neho bude prezentovaná kultúra Ukrajiny prostredníctvom umeleckého „Ukrajinského večera“ a kultúra Slovenska prostredníctvom „Slovenského večera“, kde bude prezentovaná regionálna kultúra vystúpeniami regionálnych umelcov, vrátane Domu autentickej kultúry, ktorý je zriadený v Kasárňach/Kulturparku.

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.