Amfík kvíz La Liberté

Dátum a čas:
utorok - 07. 06. 2016 - 19:00 - 21:30

Miesto konania:
Amfiteáter


Amfík kvíz La Liberté tvorí celkovo päťdesiat jeden otázok. Tridsať všeobecných, desať tematicky zameraných na mesto Košice, desať hudobno – zvukových a jedna bonusová, za ktorú víťaz získa špeciálnu cenu. Súťažné tímy môžu tvoriť dvaja až šiesti hráči, veková hranica nie je stanovená. „Radi privítame všetkých, ktorí si chcú zmerať sily so súpermi, zabaviť sa, niečo nové sa dozvedieť a samozrejme odniesť si jednu z výhier. Okrem kvízových otázok je pripravený aj súťažný program – viac vám už neprezradím,“ hovorí s úsmevom Vladimíra Zubáková, organizátorka prvého Amfík kvízu. „Aj zoznam víťazných cien si organizačný tím zatiaľ necháva pre seba, no jedno je isté: máte sa na čo tešiť“, dodáva.

Prihlasovanie na Amfík kvíz La Liberté bude prebiehať priamo pri vstupe do Amafiteátra od 20:00 do 20:45, vstupné na osobu sú štyri eurá. V cene je zahrnutý welcome drink pre každého súťažiaceho. Každý tím dostane podložku na písanie a pero. „Prineste si čelovku alebo baterku aby ste videli, kde píšete svoje správne odpovede“ – pripomína moderátorka a organizátorka kvízu Miška.

plagat A3.indd


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.