AMFIK ROCK SHOW – festival

Dátum a čas:
piatok - 19. 06. 2015 - 14:00 - 18:00

Miesto konania:
Amfiteáter


Minifestival skvelých kapiel otvorí novú sezónu v Amfiteátri Košice  už 19. júna. AMFIK ROCK SHOW naštartuje nielen hudobné skupiny, ale aj  motorkárov. Tešiť sa môžu vyznávači rocku, ale tiež silných strojov.  Na pódiu sa vystriedajú Alkehol, Heľenine oči, Grexabat, X-Caliber, Podfuck a Príjemná spoločnosť. Publikum začnú baviť o 16. hodine.

Dobré kapely nebudú to jediné, čo na ich fanúšikov čaká. Tento deň bude patriť aj jazdcom na nablýskaných motorkách. V plnej paráde sa v amfiku predvedie košický motocyklový klub  MC TRINITAS SLOVAKIA. Tvrdí chlapi dorazia na svojich mašinách do areálu v sprievode krásnych spolujazdkýň po tom, čo sa prevezú v predvečer festivalu po pešej zóne v centre mesta.  Rideri Košičanom počas spanilej jazdy ukážu zblízka svoje „harleyky“ o 19. hodine. Bude to zároveň živá pozvánka na koncert pod holým nebom, kde hukot motoriek prehluší rocková hudba.

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.