ANDROGÉN a JADRO – tanečné divadlo

Dátum a čas:
pondelok - 07. 03. 2016 - 17:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Autorský dvojvečer ANDROGÉN a JADRO uviedlo Divadlo Štúdio tanca Banská Bystrica v premiére v závere minulého roka. S predstavením prídu členovia umeleckého súboru do Kasární/Kulturparku 7. marca. Večer súčasného tanca v choreografii známych slovenských choreografov Tibora Trulíka a Zuzany Ďuricovej Hájkovej vtiahne divákov o 19. hodine do deja príbehov pohybom tela.

Predstavenie Androgén v choreografii Tibora Trulíka je o mužoch, ktorí dokážu vytvoriť bezpečný priestor pre ženu vo svojom náručí. Je odkazom a výzvou pre mužov stať sa vo svojom živote pravdivými a silnými srdcom aj duchom.

Choreografia Zuzany Ďuricovej Hájkovej Jadro je príbehom človeka, ktorého istoty sú otrasené. Moment zlomu nastáva nečakane a prináša okamžitú zmenu situácie. To, čo doteraz platilo, už nie je. Stráca sa bezpečie žitia a bezpečie doterajšej komunity.

Divadlo Štúdio tanca pripravilo pre záujemcov tanečné workshopy, ktoré sa uskutočnia 6. marca o 18:00 hod. a 7. marca o 10:30 hod.

Vstupné: 5 €/3 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.