Apokalypsa – komédia

Dátum a čas:
utorok - 24. 05. 2016 - 17:00 - 18:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Po úspešnom autorskom predstavení „Kam chodí Oscar Wilde na večeru“ prichádza slovenský  kultový režisér Karol Vosátko, autor English is Easy, Csaba is Dead,  Modelky, Telenovela, Sharon Stone Let me Go a mnohych dalsich…, s novou komédiou „Apokalypsa“, ktorá je jeho voľným pokračovaním. Je paródiou na nízke žánre, na „béčkové“ katastrofické filmy. Barbora (Daniela Mackovičová), Marcel (Štefan Martinovič), Eva (Michaela Čobejová), ako aj chatár Steve (Lukáš Dóza) nejakým zázrakom ostali asi ako jediní, čo prežili koniec sveta 21. 12. 2012.

Ako hovorí Marcel: „Mayovia mali pravdu. Nikto neprežil. Iba ja, moja „pridrbaná“ sestra, jeden pričapený animátor a cynická matka. Katastrofu sme sa pokúšali odvrátiť. Chceli sme obetovať pričapeného animátora. Smrť zaškrtením nedopadla úspešne. Prežil. Ostali sme uväznení na chate. V pivnici. Okrem nás tu žijú pavúky albíni, zopár múch a bystruška fialová….“.

Ako vydržia spolu Barbora, Marcel, Eva a Steve, uväznení v malých priestoroch, skoro bez jedla a bez elektriny, či ich vysielanie signálu prípadným mimozemšťanom bude úspešné, ako dopadne večer karaoke alebo módna prehliadka, to všetko uvidia diváci v novej premiére hry „Apokalypsa“ 24. mája o 19:00 hod. v Kasárňach/Kulturparku. A nielen to. Dozvedia sa niečo o móde po konci sveta, ako svojpomocne vyrobiť elektrinu či ako sa telepaticky spojiť s mimozemšťanmi.

Vstupné: 6 € predpredaj/8 € na mieste

video ukážka: https://www.youtube.com/watch?v=DpA_qL_z7LY&feature=youtu.be&t=37


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.