Art Film Fest: Bubulín – film pre deti

Dátum a čas:
sobota - 25. 02. 2017 - 14:00 - 15:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Najväčší a najznámejší filmový festival na Slovensku – Art Film Fest – oslávi tento rok 25. výročie a do Košíc opäť prinesie kvalitnú svetovú kinematografiu,  rešpektované osobnosti filmu a neopakovateľnú atmosféru festivalového diania.

Nezabudlo sa ani na detského diváka. V Kasárňach/Kulturparku v rámci predfestivalového programu Európske filmy pre deti už teraz uvidia zaujímavé filmy v dňoch 25. a 26. februára. Tretím filmom v prvý deň bude snímka Bubulín.

Trpká komédia je o chlapcovi, ktorý hľadá mužský vzor a spôsob, ako zapadnúť, aj keď  má niekoľko kíl navyše. Kevin má dvanásť, vyrastá s matkou a dvoma sestrami. Váži 101 kíl. Nezaberá ani akvagymnastika,  ani stretnutia s rovesníčkou Alicou, ktorá sa zo všetkého najviac túži zabiť. A keď sa od Kevina odvráti aj jediný priateľ Moukoumbi, zdá sa, že jeho život bude už len plný ústrkov a posmeškov. Ale potom sa  objaví mužský vzor. Mladík Patrick pracuje v bezpečnostnej agentúre, má ostrého psa a množstvo historiek o tom, ako slúžil u špeciálnych jednotiek. A aj keď Kevinovi nepovie inak ako Bubulín, aspoň z neho chce vychovať elitného vojaka. Vyhrá Kevin vojnu so samotou a obezitou?

Vstupné: 1 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.