Art Film Fest: Fiddlesticks – film pre deti

Dátum a čas:
sobota - 25. 02. 2017 - 8:00 - 9:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Najväčší a najznámejší filmový festival na Slovensku – Art Film Fest – oslávi tento rok 25. výročie a do Košíc opäť prinesie kvalitnú svetovú kinematografiu,  rešpektované osobnosti filmu a neopakovateľnú atmosféru festivalového diania.

Nezabudlo sa ani na detského diváka. V Kasárňach/Kulturparku v rámci predfestivalového programu Európske filmy pre deti už teraz uvidia zaujímavé filmy v dňoch 25. a 26. februára. Otváracím filmom obidvoch dní bude rodinná komédia Fiddlesticks so začiatkom o 10:00 hod.

V Bollersville sú všetci priemerní. A to je dôvod, prečo sú miestni obyvatelia pokusnými králikmi pre testovanie nových produktov predtým, než sa dostanú na trh. Na svoju priemernosť sú hrdí a robia všetko pre to, aby tak zostali. Kvôli zachovaniu štatistickej priemernosti majú umiestniť starších obyvateľov do domova dôchodcov. Deti z mesta však odmietajú byť pokusnými králikmi. Pomocou práškov na spanie vyradia z hry dospelých a začnú pracovať na pláne dosiahnuť nový svetový rekord. Výsledkom je však skutočný chaos. Prarodičia utečú z domova a presvedčia dospelých, že nie všetko, čo vyzerá staré a rozbité, také skutočne je. Deťom sa podarí naplniť bazén mliečnym koktejlom a svetový rekord je tu. Skúšači produktov nazlostene opúšťajú Bellersville. Od tej chvíle pracujú starí i mladí spoločne a vymýšľajú nové svetové rekordy.

Vstupné: 1 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.