Art Film Fest: RockNRolla

Dátum a čas:
piatok - 24. 06. 2016 - 19:30 - 21:30

Miesto konania:
Amfiteáter


Karel Roden, jedna z najuznávanejších hereckých osobností, ktorý sa dokázal presadiť aj v hollywoodskych a európskych filmoch, si prevezme prestížne ocenenie Hercova misia počas Art Film Festu. Pri tejto príležitosti si Rodenovi priaznivci vychutnajú mimoriadne 24. júna v Amfiteátri úspešnú britskú akčnú krimi komédiu RockNRolla uznávaného režiséra Guya Ritchieho z roku 2008, kde si český herec zahral s celou plejádou známych hviezd – Gerardom Butlerom, Tomom Hardym, Thandie Newton, Tomom Wilkinsonom, Gemmou Arterton a Idrisom Elbom.

Film zavedie divákov do londýnskeho podsvetia, ktoré už nie je to, čo bývalo. Namiesto drog sa obchoduje s nehnuteľnosťami a z kriminálnikov sa stávajú podnikatelia. Ide o ťažké prachy – a tie chcú všetci: malý zlodejíček One Two (Gerard Butler), záhadný ruský miliardár Uri Obomavich (Karel Roden) aj stará škola Lenny Cole (Tom Wilkinson). Všetci ostrí chlapci pripravujú sprisahania, spoločne paktujú a zároveň sa majú na pozore. Niekto však spraví chybu a   neuveriteľnou náhodou sa osud jedného multimiliónového obchodu ocitne v rukách drogovo závislého a absolútne nespoľahlivého rockera Johnnyho (Toby Kebbell) – toho, ktorý mal byť mŕtvy, ale zatiaľ vyzerá až príliš živo…

Vstup: voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.