Art Film Fest: Ronaldo

Dátum a čas:
pondelok - 20. 06. 2016 - pondelok - 20. 06. 2016 - 19:00 - 22:30

Miesto konania:
Amfiteáter


Špeciálnym prekvapením Art Film Festu je festivalový večer v Amfiteátri 20. júna pre všetkých milovníkov futbalu. Priestor pod holým nebom sa zmení na Mekku fanúšikov slovenskej futbalovej reprezentácie.  Diváci si budú môcť pozrieť najprv projekciu zápasu ME 2016 Slovensko – Anglicko a potom strhujúci, intímny a fascinujúci dokument Ronaldo o jednej z najväčších športových ikon súčasnosti. Film mal celosvetovú premiéru v novembri minulého roku. Mapuje život a kariéru futbalovej legendy Cristiana Ronalda, ktorý aktuálne hrá v drese španielskeho klubu Real Madrid a portugalského národného mužstva.

Režisér Anthony Wonke sleduje Ronaldove kroky od detstva až po súčasnosť a sprostredkúva ich prostredníctvom série rozhovorov so samotným hráčom, jeho najbližšími priateľmi a rodinou. Pôsobivý a fascinujúci dokument o jednom z najslávnejších hráčov futbalovej histórie, ktorého realizácia trvala 14 mesiacov, predstavuje jedinečnú príležitosť vidieť svetovú športovú superhviezdu v súkromí i na futbalovom trávniku.

Trojnásobný držiteľ Zlatej lopty prezrádza, čo všetko znamená byť športovou ikonou, ktorá je pod neustálym drobnohľadom verejnosti. V snímke vystupuje aj Ronaldov malý syn Cristiano, jeho matka Maria Dolores dos Santos Aveiro, brat Hugo a sestry Elma a Cátia Lilian.

Vstup: voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.