ONLINE!!! Art & Tech Conference

Dátum a čas:
štvrtok - 25. 11. 2021 - 9:00 - 20:00

Miesto konania:
Kunsthalle/Hala umenia Košice


Nosným programom festivalu Art & Tech Days je medzinárodná konferencia, ktorá sa bude niesť v duchu témy Human Responsibility – ultimátnej zodpovednosti človeka za vplyv, využitie a rozvoj technológií a ich dopad na prostredie a človeka. Na tému zodpovednosti sa Art & Tech Conference 25. novembra 2021 pozrie prostredníctvom odborníkov z viacerých oblastí. Keďže organizátorom záleží na bezpečnosti a pohodlí návštevníkov, ako aj spíkrov, čo súčasná pandemická situácia neumožňuje zabezpečiť, program sa presúva do online priestoru.

„Cieľom podujatia v roku 2021 je poukázať na vplyv človeka a technológií na prostredie a svet. Digitálna realita aj všetky technológie sú dielom ľudí a preto môžeme ľudstvo považovať za plne zodpovedné za ich použitie. Vplyv človeka na planétu je zásadný,“ uviedol Michal Hladký, riaditeľ Creative Industry Košice.

Na Art & Tech Conference vystúpia online spíkri Michaela Magas (S), Daan Roosegaarde (NL), Neil Harbisson (UK), Milota Sidorová (SK), Abel Korinsky (D) a Haris Biskos (GR).

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.