Art & Tech Days – festival mediálneho umenia, technológií a digitálnej kultúry

Dátum a čas:
utorok - 19. 11. 2019 - nedeľa - 24. 11. 2019 - Celodenná akcia

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Art & Tech Days je festival mediálneho umenia, technológií a digitálnej kultúry v Košiciach, ktorý sa počas jedného týždňa intenzívne venuje, prezentuje a oslavuje spojenie umenia a technológií. Konať sa bude v Kunsthalle/Hale umenia a Kasárňach/Kulturparku v dňoch 19. – 24. novembra 2019.

Profilový event projektu Košice – UNESCO Kreatívne mesto mediálneho umenia približuje inovačný potenciál kreativity a digitálnych technológií prostredníctvom medzinárodnej konferencie, praktických workshopov, audio-vizuálnych predstavení, interaktívnych inštalácií a výstav, umeleckých eventov a networkingových aktivít.

Tohtoročnou témou Art & Tech Conference je Beyond Words. Inšpirujúce osobnosti ponúknu rôzne pohľady na tému jazyka v kontexte umenia a technológií a na to, ako funguje komunikácia medzi ľuďmi navzájom, človekom a strojom, človekom a umením a medzi umením a technológiami.

Program festivalu na www.atdays.sk


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.