Art & Tech Days – festival mediálneho umenia

Dátum a čas:
streda - 21. 11. 2018 - Celodenná akcia

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Košický festival mediálneho umenia, technológií a digitálnej kultúry Art & Tech Days sa nezadržateľne blíži. Profilový event projektu Košice – UNESCO Kreatívne mesto mediálneho umenia odhaľuje podrobnosti programu. Hlavným bodom programu počas šiestich dní v termíne 19. – 24. novembra 2018 bude konferencia Art & Tech Conference. 

Interdisciplinárna konferencia Art & Tech Conference, ktorá sa uskutoční 22. novembra v Kasárňach/Kulturparku, je určená pre všetkých, ktorých zaujíma, ako umelá inteligencia ovplyvňuje naše myslenie, každodenný život a aké dôsledky bude mať na spoločnosť, kreativitu a biznis. Každoročne predstavuje top projekty a myšlienky z oblasti mediálneho umenia, technológií a digitálnej kultúry. Ukazuje, ako digitalizácia a technológie ovplyvňujú umeleckú tvorbu a naopak, ako môžu umelci inšpirovať technologický vývoj a inovácie. Témou tohto ročníka je revolúcia umelej inteligencie.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.