Atopic a poNOIR – tanečné projekty

Dátum a čas:
streda - 22. 09. 2021 - 19:00 - 20:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Na jedinečný projekt dvoch performance súčasného tanca sa budú môcť prísť pozrieť milovníci tohto pohybového umenia do Kasární/Kulturparku. Predstavenie pripravila formácia TRAKT, ktorej hlavnými cieľmi sú projekty zamerané na umeleckú činnosť s fokusom na nové médiá a film. Súčasnú pohybovú inscenáciu Atopic a tanečnú performance poNOIR v choreografii Lucie Bielik predvedú tanečníci 22. septembra 2021 o 19:00 hod.

Ideou súčasného tanečného predstavenia Atopic v podaní Michaely Nezvalovej je téma atopic vo vzťahu k sebe samému a ovplyvňovanie psychického stavu na základe diagnózy “atopický ekzém”. Súčasná pohybová inscenácia poNOIR v interpretácii Lucie Bielik a Michaely Šeligovej predstavuje zlúčenie sa do jedného celku, zblíženie, zjednotenie v jedno telo, dušu a tak vytvárať symbiózu.

Podujatie sa koná v režime OTP (vstup len pre osoby s kompletným očkovaním, s platným testom alebo po prekonaní Covidu).

Vstupné: 7 €/5 € študenti, dôchodcovia, ZŤP

Vstupenky online:

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.