Atopic + poNOIR – tanečné predstavenie ZRUŠENÉ!!!

Dátum a čas:
streda - 11. 03. 2020 - 19:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Na základe nariadenia Ústredného krízového štábu SR, podľa ktorého sa zakazuje usporiadanie všetkých verejných podujatí v krajine z dôvodu hrozby epidémie nového koronavírusu, bolo predstavenie zrušené.

Na jedinečný projekt dvojice projektov súčasného tanca sa budú môcť prísť pozrieť milovníci tohto pohybového umenia do Kasární/Kulturparku. Predstavenie pripravila formácia TRAKT, zameraná na aktivity spojené s umením a kultúrou. Jej hlavnými cieľmi sú projekty zamerané na umeleckú činnosť s fokusom na nové médiá a film. Súčasnú pohybovú inscenáciu Atopic a tanečnú performance poNOIR v choreografii Lucie Bielik predvedú tanečníci 11. marca 2020 o 19:00 hod.

Ideou súčasného tanečného predstavenia Atopic v podaní Michaely Nezvalovej je téma atopic vo vzťahu k sebe samému a ovplyvňovanie psychického stavu na základe diagnózy “atopický ekzém”. Súčasná pohybová inscenácia poNOIR v interpretácii Lucie Bielik a Michaely Šeligovej predstavuje zlúčenie sa do jedného celku, zblíženie, zjednotenie v jedno telo, dušu a tak vytvárať  symbiózu.

Vstupné 5 €, študenti 2 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.