Babadlo: Ako psíček a mačička… – detské predstavenie (Leto v Kulturparku)

Dátum a čas:
nedeľa - 08. 08. 2021 - 10:00 - 11:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Rozsahom neveľká, ale umelecky významná tvorba Josefa Čapka, určená pre deti a mládež (ale rovnako i dospelým) už dávno patrí do klasického fondu českej literatúry. Kultivovane, umne v sebe spája komický, zábavný aspekt s ľudskou múdrosťou a to bolo dôvodom, prečo prešovské divadlo Babadlo siahlo po vtipných a múdrych príbehoch psíčka a mačičky. Tie porozpráva deťom na predstavení Ako psíček a mačička…, ktoré uvedie 8. augusta 2021 o 10:00 hod. počas Leta v Kulturparku.

Príbeh ponúka ponúka detskému divákovi originálne moderné príbehy budujúce na etických princípoch ľudovej slovesnosti. Prináša hravé nápady, situácie, v ktorých sa nenásilne dieťa konfrontuje s dôležitými ľudskými charakterovými hodnotami. Dramatizácia voľne spája viacero príbehov z knihy Rozprávky o psíčkovi a mačičke. ktoré sú pre detského diváka pútavé, udržiavajú jeho vnímavosť a poskytujú možnosť interaktivity. Predstavenie je kombináciou živých hercov a bábok.

Vstupné: 4 €

Vstupenky online: 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.