Balkan Bashavel: Malalata & Medial Banana – hudobno-tanečná show

Dátum a čas:
sobota - 23. 03. 2019 - 19:00 - 21:50

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Jari treba zatancovať, aby prišla čo najskôr. Váš obľúbený Balkan Bashavel sa vracia do Kasární/Kulturparku, aby rozpútal svoju tradičnú bláznivú show. Do Košíc zavíta opäť 23. marca a nočnú zábavu rozpúta o 21:00 hodine. DJ duo Malalata – Roman Lalík a Jakub Kmošena, .ani tentoraz nepríde len vo dvojici, ale privedie si aj hostí. Pretože od samého počiatku je okrem balkan beats a gypsy music súčasťou party aj regae, rozhodli sa dať mu výnimočne trocha viac priestoru. Ten zaplní skupina Medial Banana, ktorá celou dušou podľahla čaru tohto hudobnému žánru.

Malalata je už 12 rokov synonymom pre jedinečnú fúziu balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Každé vystúpenie DJského dua je nespútanou show plnou nákazlivej energie a 100-percentného nasadenia. Šesťčlenná reggae kapela Medial Banana tento rok oslavuje 10 rokov na hudobnej scéne. Za ten čas sa z bratislavskej partičky stala jedna z najobľúbenejších slovenských kapiel a stálica veľkých pódií aj festivalov.

Vstupné: 9 € v predpredaji/10 € v deň podujatia 

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.