Balkan Bashavel – hudobno-tanečná show

Dátum a čas:
piatok - 16. 11. 2018 - sobota - 17. 11. 2018 - 21:00 - 2:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Energiou nabitú šou s dídžejským duom Malalata budú môcť tancachtiví Košičania opäť zažiť na obľúbenej párty Balkan Bashavel. Na tú sa môžu začať chystať, pretože onedlho to Jakub Kmošena s Romanom Lalíkom v Kasárňach/Kulturparku znovu roztočia. Návštevníkov rozpália 16. novembra o 21:00 hodine. Kto ich už zažil, neoľutoval. Tentoraz si so sebou privedú zaujímavých hostí.  Na východ prídu s DJ Dr. Teslom a prešovskou kapelou BDHS – Blikajúci dychový hudobný systém.

Malalata sa nedávno vrátila z Mexika a vydala sa na československé turné. Stihla vydať aj svoj historicky prvý remix. Tisíce fanúšikov zabávajú hudbou v štýle balkan beats. Balkan Bashavel oslavuje už siedmy rok, aj keď dvojica spolu účinkuje už jedenásť. Jesenné turné nebude len o hudbe. Chalani pripravujú aj sprievodný program a prekvapenie v podobe inovovaného dizajnu pódia a merchandise novinky. Sľubujú, že počas celej noci neprestanete loviť endorfíny do zásoby.

Vstupné: 5 € v predpredaji/7 € v deň podujatia

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.