Banda & CreDance – koncert

Dátum a čas:
štvrtok - 09. 10. 2014 - 18:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Súčasťou festivalu Rozmanitosť je aj koncert world music skupiny, hrajúcej slovenské ľudové pieste v modernom spracovaní. Tá sa predvedie vo štvrtok večer v Kasárňach/Kulturparku. Banda je slovenská kapela z Bratislavy. V súčasnosti šestica talentovaných hudobníkov zbiera staré ľudové piesne a oblieka ich do nových krojov. Ak skombinujete domácu tradíciu s prvkami blues, funky, či reggae, získate tzv. progresívny folklór. V súčasnosti majú dva albumy, prvý sa umiestnil v Top 10 World Music Charts Europe. Sami sa považujú za koncertnú kapelu a na festivale Rozmanitosť zaručene rozhýbu každého.

Spoločne s Bandou sa na pódiu predstaví tanečná skupina CreDance. Nie je to prvé spojenie dvoch umeleckých skupín. Obdiv získali napríklad aj na najväčšom folklórnom festivale Východná. V roku 2012 uspeli v známej šou Česko-Slovensko má talent. Banda & CreDance – kombinácia, ktorú musíte zažiť!

Vstupné: 8 €/4 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.