Bažant kinematograf: Cez prsty

Dátum a čas:
piatok - 14. 08. 2020 - 21:00 - 23:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Kočovný typ „open-air kina“ Bažant kinematograf je znovu na cestách a prináša divákom filmové zážitky pod holým nebom. Neobíde ani Košice a zastaví sa v Kasárňach/Kulturparku. Počas štyroch večerov ponúkne kinoprojekcie pozostávajúce zo slovenských a českých filmov z retro autobusu. Letnú pohodu navodí 14. augusta o 21:00 hod. česká drsno-romantická komédia zo sveta športu Cez prsty s hviezdnym hereckým obsadením.

Film Petra Kolečka je o vzťahoch, mužoch, ženách, plážovom volejbale a tikajúcich biologických hodinách. Je charakteristický osobitým humorom, sviežimi dialógmi a geniálne zobrazuje stret mužského a ženského vnímania sveta. Príbeh sa odohráva na plážových volejbalových ihriskách, ale nielen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) sú parťáčky, ktoré obetujú beach volejbalu všetko. Teda, skoro všetko. Mladšej Pavle tak trochu začínajú tikať biologické hodiny a s priateľom Hynkom (Vojta Dyk) chce čo najskôr otehotnieť, čo staršia, slobodná a bezdetná Linda nechápe. Zvlášť, keď sa im podarilo kvalifikovať  sa na Majstrovstvá Európy… Všetko ale aj tak nakoniec zamotá svojrázny správca ihriska so zaujímavou minulosťou Jíra (Jiří Langmajer). V ďalších úlohách sa predstavia známi herci ako Jakub Prachař, Marián Miezga, Kristína Greppelová a i.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.