Bažant kinematograf: Dôverný nepriateľ

Dátum a čas:
nedeľa - 25. 08. 2019 - 20:30 - 22:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Originálny kočovný typ „open-air kina“ Bažant kinematograf prichádza do Košíc aj toto leto. V areáli Kasární/Kulturparku pristavia svoj špeciálny autobus a divákom premietnu päť filmových titulov. Pod hviezdnou oblohou si od 23. do 27. augusta 2019 v letnom kine pozrú filmy Teroristka, Hastrman, Dôverný nepriateľ, Trabantom tam a zasa späť a Ženy v behu. Premietať sa začína o 20:30 hod.

V parku si budete môcť vychutnať aj slovensko-český film Dôverný nepriateľ, ktorý 25. augusta prinesie na strieborné plátno príbeh mladých manželov Zuzany a Andreja. Z Bratislavy sa sťahujú do Tatier, aby na samote odrezaní od sveta, na vlastnej koži otestovali Andrejove životné dielo – prototyp inteligentného domu. Idylka dokonalého života v réžii modernej technológie sa však čoskoro mení na nočnú moru. Revolučný server, vytvorený s cieľom uľahčiť životy svojim majiteľom, sa vymkne spod kontroly a nečakane sa obráti proti svojmu stvoriteľovi.

Ide len o vrtoch a nedokonalosť testovanej technológie alebo dom riadi niekto ďalší? Napínavý slovenský triler so šokujúcim záverom mení pohľad na moderné technológie, ktoré nás dnes sprevádzajú na každom kroku. On, ona a inteligentný dom je milostný trojuholník budúcnosti a vyvoláva otázku, či má človek šancu v šachovej partii proti stroju, ktorý sám stvoril a vypracoval do dokonalosti. Odpoveď nemusí byť jednoznačná.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.