Benefičné háčkovanie – farebné postieľky

Dátum a čas:
streda - 27. 03. 2019 - 12:00 - 17:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Zapoj sa do dobrej veci a uháčkuj pre deti z Univerzitnej nemocnice L. Pasteura v Košiciach rôznofarebné štvorce, ktoré pospájame do veselých dečiek, aby sme im spríjemnili a skrášlili pobyt v nemocnici a pôrodnici. Háčkovanie sa uskutoční 27. marca v budove Alfa v Kasárňach/Kulturparku od 14:00 do 19:00 hod.  

V poradí už druhé benefičné háčkovanie – farebné postieľky je určené pre začiatočníkov i pokročilých. Priniesť si stačí iba háčik č. 3 – 3,5, priadza bude k dispozícii. Ak sa nemôžete zúčastniť, ale chcete sa zapojiť, môžete háčkovať aj doma. Používajte priadze, ktoré sú zmesou 50 % akryl a 50 % bavlna. Štvorce by mali byť veľké 15 x 15 cm alebo 20 x 20 cm. Výber vzorky je na vás. Štvorce môžu byť jednofarebné a aj viacfarebné. Veľkosť výsledných diek by sa mala pohybovať v rozmeroch 30 x 60 cm alebo 40 x 80 cm. Viac informácií žiadajte na hackovane.grafity@gmail.com.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.