Benefičné háčkovanie: Hlávky v teple ZMENA TERMÍNU!!!

Dátum a čas:
streda - 01. 04. 2020 - 14:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Na základe nariadenia Ústredného krízového štábu SR, podľa ktorého sa zakazuje usporiadanie všetkých verejných podujatí v krajine z dôvodu hrozby epidémie nového koronavírusu, bolo podujatie presunuté na 3. júna  2020.

Výmenníky a Tvorenie a učenie – tvorivé dielne pre deti a dospelých v Košiciach a okolí už po tretí raz organizujú benefičné háčkovanie s názvom Hlávky v teple, ktoré je súčasťou projektu háčkované grafity. Vlani odovzdali chobotničky a deky pre Neonatologické oddelenie Univerzitnej nemocnice L. Pasteura, tento rok to budú rôznofarebné čiapočky pre novorodencov, aby bol ich pobyt v nemocnici farebnejší a teplejší. V priestoroch Kasární/Kulturparku sa toto podujatie bude konať 1. apríla 2020 od 14:00 do 19:00 hod.

Okrem chuti pomôcť dobrej veci si na dobročinnú akciu treba doniesť iba háčik č. 4 a 5 a nožnice. Priadza bude k dispozícii. A pribaľte si aj pohár na vodu/čaj, ale nie plastový. Účasť je potrebné potvrdiť e-mailom na: hackovane.grafity@gmail.com. Kto sa chce zapojiť, ale nemôže sa háčkovania zúčastniť v danom termíne, čiapky môže nechať v Galantérii Piccolo na Mäsiarskej 13 alebo priniesť na akciu. Návod nájdete na: http://tvorenieaucenie.webaster.sk/domains/6i0jlk5py9/my_files/navod_na_ciapocky-beneficne_hackovanie_2020.pdf


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.