Biela noc 2019 – Filthy Luker & Pedro Estrellas: Octopus (Chobotnica)

Dátum a čas:
piatok - 04. 10. 2019 - nedeľa - 06. 10. 2019 - 12:00 - 23:59

Miesto konania:
Kunsthalle/Hala umenia Košice


Festival súčasného umenia Biela noc 2019 prinesie opäť veľa vizuálnych zážitkov po celom meste. V Kasárňach/Kulturparku a Kunsthalle/Hale umenia budú od piatku. 4. októbra, do nedele, 6. októbra, nainštalované svetelné  objekty, ktoré tak, ako po minulé roky, divákov uchvátia svojou jedinečnosťou.

Čo sa stane, keď komiks ožije v priestore? Predstavte si, že vaše mesto osídli obrovská chobotnica. A nebuďte prekvapení, ak počas prechádzky mestom medzi 12:00 a 24:00 hod. narazíte počas festivalu na scénu ako z filmu. Zvedavé chápadlá objektu Octopus vyrážajú z okien, balkónov a strechy košickej Kunsthalle/Haly umenia, bývalej plavárne na brehu niekdajšieho Mlynského náhonu. Nie, neútočí na nás mýtická bytosť, ktorá práve vyliezla zo štvorprúdovky s vodnou históriou. Útočí umenie.

Diela, ktoré sa nachádzajú v interiéri či inak ohradenom priestore budú prístupné len s BN Passom v hodnote 10 € (deti do 15 rokov, dôchodcovia a ZŤP zdarma), ktorý platí počas celého trvania Bielej noci.

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.