Biela noc – Michaela Chmelíčková: Momenty

Dátum a čas:
piatok - 15. 10. 2021 - nedeľa - 17. 10. 2021 - 18:30 - 22:00

Miesto konania:
Kasárne//Kulturpark, budova Bravo


Ktorá z rôznorodých aktivít, ktoré areál Kasární/Kulturparku ponúka, vám zíde na um ako prvá? Prechádzka parkom, káva v Pape, výstavy, koncerty, stretnutia s kamarátmi? Alebo skôr pokojné pracovné dni, aktívny oddych, čítanie kníh pre najmenších či dokonca vedecký výskum v Steelparku?

Grafická dizajnérka Michaela Chmelíčková každú z možností pretavila do pútavých vizuálov s názvom Momenty, ktoré počas Bielej noci nájdete na vstupnej stene budovy Bravo. Nájdete si v minimalistických farebných linkách svoju obľúbenú kresbu? Príďte, vychutnajte si zážitok z nadrozmerných vizuálnych „pohľadníc” a odfoťte sa v niektorý z víkendových večerov 15. – 17. 10. 2021 a 22. – 24. 10. 2021 od 18:30 do 22:00 hod.

UPOZORNENIE: Aby mohli byť v bordovom okrese diela vystavené, bolo nevyhnutné upraviť aj podmienky návštevnosti. K jednotlivým inštaláciám budú mať prístup iba kompletne zaočkovaní návštevníci, ktorí sa musia pred vstupom preukázať QR kódom v GreenPasse.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.