Biela noc – Ové Pictures: Dummy/Panák_FM

Dátum a čas:
piatok - 15. 10. 2021 - nedeľa - 17. 10. 2021 - 18:30 - 22:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Príďte počas Bielej noci pozdraviť veselého nafukovacieho kamaráta z kreatívnej dielne Ové Pictures. Obdobie len veľmi obmedzeného hudobného a kultúrneho vyžitia stále pokračuje – Panák_FM však prichádza, aby do pochmúrnej jesene vniesol pozitívnu energiu a ubezpečil nás, že Rádio FM zostane za každých okolností festivalovým rádiom. Panák je jednoducho farebný hrdina mnohých tvárí, ktorého v tieto dni každý z nás potrebuje. Stretnete ho pred kaviarňou Papa v Kasárňach/Kulturparku, kde spoločne s ním pošleme hrejivý úsmev a pestrofarebné povzbudenie 15. – 17. októbra 2021 o 18:30 hod. 

Ové Pictures v roku 2010 založili ako spoločnú značku plnú farieb a kreativity dve vizuálne umelkyne, režisérky a rozprávačky Veronika Obertová a Michaela Čopíková. Spoločne tvoria animácie, filmy, videoklipy, ilustrácie aj dizajn.

UPOZORNENIE: Aby mohli byť v bordovom okrese diela vystavené, bolo nevyhnutné upraviť aj podmienky návštevnosti. K jednotlivým inštaláciám budú mať prístup iba kompletne zaočkovaní návštevníci, ktorí sa musia pred vstupom preukázať QR kódom v GreenPasse.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.