Billy Barman & Katarzia: Veľký čínsky tour – koncert

Dátum a čas:
piatok - 10. 03. 2017 - 17:30 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Vydali jedny z najlepších albumov minulého roka a patria v súčasnosti k najobľúbenejším interpretom mimo stredného prúdu na Slovensku. Speváčka Katarzia a skupina Billy Barman vydávajú svoju hudbu pod značkou Slnko Records a teraz ich spojí česko-slovenské turné, na ktorom vystúpia v 12 mestách. Počas koncertnej šnúry s názvom VEĽKÝ ČÍNSKY TOUR sa zastavia v Kasárňach/Kulturparku 10. marca o 19:30 hod.

Na koncerte predstaví kapela Billy Barman skladby zo svojho tretieho albumu Dýchajúce obrazy, ktorý vydala v novembri 2016. Demonštruje na ňom odvahu vydávať sa viacerými hudobnými smermi, experimentovať s aranžmánmi, dychovými nástrojmi, prípadne postaviť celú skladbu len na vokáloch.

Katarzia vydala svoj druhý album Agnostika v septembri minulého roka. Predstavuje sa na ňom ako producentka a manažérka v úplne nových polohách a s celou kapelou prvoligových muzikantov z Čiech aj zo Slovenska, vrátane Martina Valihoru, Mareka Minárika a výborných inštrumentalistov z jazzového konzervatória v Prahe.

Vstupné: predpredaj prvých 100 vstupeniek 9 €, potom 11 €/v deň podujatia 13 €

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.