Billy Barman: Zavinyl tour 2017 – koncert

Dátum a čas:
piatok - 03. 11. 2017 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Tretí album bratislavskej skupiny Billy Barman Dýchajúce obrazy nadobudol aj vinylovú podobu a pri tejto príležitosti vyráža „družina“ na krátke a monotematické turné Zavinyl tour 2017. Nevynechá ani košickú scénu a svojich fanúšikov poteší koncertom v Kasárňach/Kulturparku 3. novembra o 20:00 hod. Od vydania novej platne ubehol presne rok. Počas ich vystúpenia si budú môcť záujemcovia kúpiť nielen čerstvý vinyl, ale aj novú kolekciu merchu.

Kapela Billy Barman sa na hudobnej scéne pohybuje od roku 2008, kedy nahrala a vydala singel Stano na debutovom EP. Nasledovalo EP s orchestrom a v roku 2010 debutový album Noční jazdci. Druhou štúdiovkou Modrý jazyk kapela ukázala svoju vyzretosť. Tretí, najosobnejší,  album Dýchajúce obrazy vydala na labeli Slnko Records v novembri 2016. Demonštruje na ňom odvahu vydávať sa viacerými hudobnými smermi, experimentovať s aranžmánmi, dychovými nástrojmi, prípadne postaviť celú skladbu len na vokáloch. Titulnou piesňou, aj témou, ktorá sa nesie celou nahrávkou je Sloboda. Dýchajúce obrazy sa stali albumom roka Radio_Head Awards Rádia FM.

Vstupné: 12 € predpredaj/13 € v deň podujatia (prvých 100 vstupeniek 10 €)

Vstupenky online:

 

 

 

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.