BN Label: Fotopoint Slovenskej sporiteľne

Dátum a čas:
piatok - 15. 10. 2021 - nedeľa - 17. 10. 2021 - 18:30 - 22:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Počas Bielej noci sa na bielom námestí v Kasárňach/Kulturparku nechajte naladiť na vlnu optimizmu a radosti zo života. Neprehliadnuteľný neónový nápis BUDÚCNOSŤ JE VAŠA vás k sebe priláka optimistickými vibráciami, ktoré sa neboja prežiariť priestor ani v období životných výziev a spoločenských ťažkostí. Do budúcnosti sa oplatí hľadieť s odvahou – spravte si fotku a dovoľte si tešiť sa na to, čo príde v dňoch 15. – 17. októbra 2021 od 18:30 do 22:00 hod.

Svetelná inštalácia je voľným pokračovaním komunikačného konceptu Slovenskej sporiteľne, ktorý prináša nové smerovanie značky cez konkrétne verejné záväzky z oblasti finančného vzdelávania, sociálneho bývania a užitočného outdooru, ktorými chce prispieť k lepšej budúcnosti Slovenska.

UPOZORNENIE: Aby mohli byť v bordovom okrese diela vystavené, bolo nevyhnutné upraviť aj podmienky návštevnosti. K jednotlivým inštaláciám budú mať prístup iba kompletne zaočkovaní návštevníci, ktorí sa musia pred vstupom preukázať QR kódom v GreenPasse.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.