Bratislava Hot Serenaders – koncert

Dátum a čas:
sobota - 13. 11. 2021 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Orchester Bratislava Hot Serenaders patrí k jedným z mála úzko vyprofilovaných hudobných telies na Slovensku s autentickou interpretáciou jazzovej a tanečnej hudby. Jeho priaznivcov isto poteší správa, že konečne opäť zavíta aj do Košíc. V Kasárňach/Kulturparku naposledy vystúpil v roku 2014. Počuť  jazzovú hudbu 20. a 30. rokov minulého storočia v podaní jej nadšencov znovu a stráviť s nimi príjemný večer bude môcť košické publikum 13. novembra 2021 o 19:00 hod.

Originálne hudobné teleso prinesie najnovšie skladby, ktoré za ten čas pribudli do jeho repertoáru. Samozrejme odznejú aj žiadané šlágre, ktoré preslávil František Krištof Veselý. Orchester B.H.S. sa orientuje na tzv. Hot Jazz alebo Sweet and Dance Music. Táto hudba prišla z Ameriky do Európy koncom dvadsiatych rokov. Inšpiráciou sa stala tiež osobnosť speváka F. K. Veselého, ktorého popularita vzrástla predovšetkým v začiatkoch štyridsiatych rokov minulého storočia. Viaceré jeho piesne sú už dlhodobo neoddeliteľnou súčasťou programu koncertov.

Koncert z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Vstupné: 11 € v predpredaji/13 € v deň podujatia

Vstupenky online:

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.