Brunhilde Linsel a Ecliptic – koncert (Leto v Kulturparku)

Dátum a čas:
štvrtok - 08. 07. 2021 - 19:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


V aktuálnom hudobnom svete pribúda nadšencov skvelých husľových klasicko-moderných šou, v ktorých rezonujú tie najznámejšie svetové hity v podaní husľových virtuózov v štýle moderného spracovania klasických symfonických diel. Do netradičných husľovo-popových aranžmánov svetových operných a muzikálových diel sa budú môcť návštevníci počas Leta v Kulturparku započúvať pri vystúpení  husľovej sólistky Brunhilde Linsel a jej popovej hudobnej formácie Ecliptic 8. júla 2021 o 19:00 hod. pred kaviarňou Papa. 

Kapela vznikla len vlani na podnet huslistky s cieľom spájať a hrať klasickú ,elektronickú a populárnu hudbu. Koncert kapely vás prevedie svetom známych hudobných klasických i neklasických diel v modernom prevedení. Košičanku Brunhilde, ktorú poznáme aj z kapely Blizzard, budú sprevádzať Viktor Víglaský – gitara, Gabriel Záviš – basgitara, Martin Louma – klávesy a Ján Tomáš – bicie.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.