Cassovia Classic 2017 – zraz historických vozidiel

Dátum a čas:
sobota - 27. 05. 2017 - nedeľa - 28. 05. 2017 - 15:00 - 17:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Aj v tomto roku sa milovníci veteránov stretnú v Košiciach na 4. ročníku zrazu historických vozidiel Cassovia Classic v dňoch 25. – 28. mája. Ich majitelia nás vrátia do Košíc minulého storočia.

Európska veteránska špička sa zíde, aby ukázala, čo ich staré tátoše ešte dokážu. Autá s patinou minulosti nebudú len vystavené na obdiv, ale sa musia predviesť aj na cestách. Zúčastneným posádkam a čestným hosťom predstaví tento ročník nielen Košice, ale aj širšie okolie. Spoznajú miesta, na ktoré sú Košičania hrdí. Čaká na nich potulka Košicami s Milanom Kolcunom, predstavenie kuriozít z okolia mesta a počas hlavnej etapy navštívia kaštieľ L’Huillier–Coburg-kastély Edelény v Maďarsku a zrekonštruované priestory kaštieľa a múzea v Trebišove.

Záverečný ceremoniál s udeľovaním cien bude v Kasárňach/Kulturparku 27. mája o 17:00 hod. Slávnostný banket budú moderovať Junior a Marcel. Staré, ale krásne autá si budú môcť záujemcovia pozrieť v parku do desiatej hodiny nasledujúceho dňa.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.