Cassovia Classic – zraz historických vozidiel

Dátum a čas:
sobota - 28. 05. 2016 - 15:00 - 17:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Už po tretíkrát nás čaká v dňoch 27. – 29. mája parádna spoločná jazda metropolou východu. Vďaka podpore mesta Košice a jeho primátora Richarda Rašiho, ktorý aj tento rok prevzal záštitu nad zrazom historických vozidiel Cassovia Classic 2016, budú po tieto 3 dni Košice žiť veteránmi nielen na Hlavnej ulici, ale aj v Mestskom parku. Záverečný ceremoniál s udeľovaním cien, ktorý bude moderovať Oľga Záblacká, sa uskutoční 28. mája o 17:00 hod. v Kasárňach/Kulturparku.

Tento ročník predstaví zúčastneným posádkam a čestným hosťom nielen Košice, ale aj ich širšie okolie. S podporou našich partnerov spoznajú účastníci miesta, na ktoré každý Košičan môže byť právom pyšný. Čaká ich Potulka Košicami s Milanom Kolcunom, predstavenie kuriozít z okolia mesta a počas hlavnej etapy navštívia bývalé panstvo rodiny Mariassyovcov v Markušovciach.

Cieľom a ambíciou podujatia však vždy ostáva, aby Cassovia Classic bolo stretnutím blízkych priateľov, ktorých spája láska k historickým vozidlám a mestu Košice.

Vstup: voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.