Cassovia Gipsy Fest 2019

Dátum a čas:
sobota - 31. 08. 2019 - 15:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Šiesty ročník rómskeho festivalu Cassovia Gipsy Fest v Košiciach v priestoroch Kasární/Kulturparku aj tentoraz ponúkne program plný emócií a vášne v žánrovo veľmi pestrej palete. V posledný augustový deň sa na pódiu v areáli parku budú striedať umelci, ktorí budú predvádzať svoje umenie od 15. hodiny.

Na festivale sa predstavia Barbora a Eugen Botošovci v spoločnom projekte Roma Jazz Project. Barbora je najznámejšia a najúspešnejšia slovenská multižánrová primáška, ktorá hrá world music, ľudovú muziku aj jazz. Eugen je vynikajúci klavirista, skladateľ, frontman kapely Eugen Botoš Finally. Obaja veľmi úspešne koncertujú  po celej Európe. Vystúpi aj populárny košický spevák Šani Sassi. Predstaví sa s funky programom spolu so svojim synom. Pravú cigánsku muziku ponúkne východniarska cimbalová kapela Eda Tokára, svetové i domáce evergreeny zaznejú v podaní Davy & Cassovia Band. Z Humenného prídu obľúbení bratia Kudráčovci a tanečný súbor Gipsy Angels. Organizátor dáva na svojich podujatiach priestor aj mladým rómskym talentom. V  Kulturparku zaspieva veľký talent Patrik Miko zo Slanca so skupinou Szaláncz.

Vstup voľný

 

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.