Cassovia Gipsy Fest

Dátum a čas:
piatok - 04. 09. 2020 - 15:00 - 18:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Úrad verejného zdravotníctva spresnil od 1. septembra 2020 opatrenia proti pandémii ochorenia COVID-19. Počet účastníkov hromadného podujatia znížil na 500 ľudí v interiéri a 1000 ľudí v exteriéri. Rúška sú povinné aj vo vonkajších priestoroch.

—————————————————————————————————————————————————————————————

Nefalšovanú atmosféru plnú rómskeho temperamentu, šarmu, talentu a emócií prinesie do Kasární/Kulturparku už siedmy ročník festivalu Cassovia Gipsy Fest pod taktovkou Ladislava Vasiľa. Areál rozozvučí rómska hudba rôznych žánrov, tanec a spev 4. septembra 2020 o 15:00 hod.  Aj tentoraz to bude program plný vášne, radosti i žiaľu v podaní umelcov z tejto komunity. Fanúšikovia temperamentnej hudby sa majú na čo tešiť. Rómovia majú totiž muzikálnosť zakódovanú v génoch.

O skvelú ponuku rómskeho šarmu, talentu a emócií sa postarajú Lomnické čháve, Anička Oláhová s kapelou, obľúbený Diny z Košíc, Maťo Kamaro z Maľčic, Gipsy Deško Band z Varhaňoviec a košická vynikajúca formácia Jó Band so speváčkou Nikolou. .Moderovať bude hlavná postava zo slovenského filmu Ľoli paradička Kamila Petrášová.

Vstup na podujatie je bezplatný, ale počet návštevníkov limitovaný.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.