Cassovia Skate Cup 2015 – preteky

Dátum a čas:
sobota - 16. 05. 2015 - 8:00 - 21:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Cassovia Skate Cup je späť! Tradícia legendárnej skejtovej súťaže, ktorej začiatky siahajú do roku 1991, znovu ožije v sobotu, 16. mája 2015, o 10. hodine. Kým v minulosti sa súťaž konala väčšinou na betónovej ploche pre Magistrátom mesta Košice, tentoraz sa bude jazdiť na najnovšom košickom spote Kasární/Kulturparku.

Súťažiť sa bude v troch skupinách: kategória do 15 rokov, kategória nad 15 rokov a  tzv. masters. Skejteri si pomerajú sily o hlavnú výhru vo výške 2 000 €. Pre najzručnejších sú pripravené vecné ceny od sponzorov. Nebude chýbať ani ocenenie za najlepší trik súťaže. Počas celého súťaženia sa budú konať rôzne sprievodné podujatia a Graffity škola pre najmenších. After party sa uskutoční v klube Colloseum. V rámci prípravy a zahrievacích cvičení si záujemcovia môžu v predvečer súťaže, 15. mája, od 18.00 hodiny prísť zajazdiť a vyskúšať skejtový bowl vo Výmenníku Ľudová.

Prihlasovací formulár nájdeš na: http://goo.gl/forms/iRQjaSDQdP


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.