Cassovia skate cup 2018

Dátum a čas:
piatok - 08. 06. 2018 - sobota - 09. 06. 2018 - 8:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Košice budú žiť skateboardingom. Po roku prichádza do mesta Cassovia skate cup 2018 opäť s dvojdňovým programom. Skateboardový ošiaľ sa začne v piatok, 8. 6. 2018, tréningom na bielom námestí pred Kasárňami/Kulturparkom, kde si budú môcť jazdci natrénovať svoje „sérky“ na špeciálne vyrobených prekážkach.

Potom sa všetci presunú na Festivalové námestie. O 19:00 odštartuje hromadný downhill od Novej nemocnice k Amfiteátru, kde bude oficiálne otvorenie súťaže.  Okrem skvelej hudby, o ktorú sa postará Soubratz, návštevníkov čaká občerstvenie a best trick session v minirampe priamo na pódiu.

Sobota bude patriť jazdeniu pred Kulturparkom a hlavnému programu. Od 10:00 sa začína registrácia na Cassovia skate cup 2018. Súťažiacich čakajú dve kategórie a deň plný skateboardingu. Účasť prisľúbili jazdci z Českej republiky, Maďarska, Poľska, ale aj špeciálny hosť. Po odjazdení finále sa uskutoční Raiffeisen best trick. Hlavným lákadlom tohtoročného Cassovia skate cupu je prize money 4 000 €.

Viac informácii na webovej stránke www.cassoviaskatecup.sk

Vstupné do Amfiteátra: 1 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.