Cassovia Skate Cup – súťaž v skateboardingu

Dátum a čas:
sobota - 14. 05. 2016 - 8:00 - 17:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Najväčšia skeejtová  súťaž na Slovensku Cassovia Skate Cup nám klope na dvere. Už 14. mája sa pred Kasárňami/Kulturparkom stretnú nadšenci skateboardingu, aby ukázali to najlepšie zo seba a čo je to pravé nasadenie.

Tento rok bude prestížna košická súťaž sláviť 25. narodeniny. Tak, ako minulý rok, budú nachystané prekážky, vyrobené na mieru, vďaka čomu bude mať súťaž jedinečný koncept. Súťažiť sa bude v dvoch kategóriách, kde si zmerajú sily jazdci do 15 rokov a nad 15 rokov. Pripravené budú aj dva best tricky a nebude chýbať ani deathrace. Pre súťažiacich  bude zabezpečená riders zóna a backstage s občerstvením.

Hlavným lákadlom budú prize money, ktoré tento rok zatiaľ predstavujú sumu vo výške 2 000 €. Chýbať nebudú ani vecné ceny od partnerov podujatia.

„Po súťaži sa presunieme na šialenú after party do klubu Colosseum, kde bude mať premiéru dokument Monuments. Do tanca nám zahrajú DJs,“ hovorí hlavný koordinátor súťaže a skejter Juraj Tury a dodáva: „Veríme, že prekonáme atmosféru z minulého roka. Tešíme sa na vašu návštevu.“

Štartovné pre súťažiacich je 5 €. Cassovia Skate Cup sa začína o 10:00 a potrvá do 19:00 hod. V prípade nepriaznivého počasia sa súťaž uskutoční v náhradnom termíne 15. mája v rovnakom čase.

Vstup: voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.