ONLINE!!! Celeste Buckingham – koncert

Dátum a čas:
štvrtok - 02. 12. 2021 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Zo slnečného raja, z ostrova Madeira, sa speváčka Celeste Buckingham vracia na Slovensko aj s novým singlom Feel, aby po čase opäť potešila slovenských fanúšikov. Pripravila pre nich koncerty, ktoré sú v tejto náročnej dobe balzamom na dušu. Pozdraviť príde aj košické publikum, ktorému predstaví nielen novú pieseň, ktorá je predzvesťou pripravovaného albumu, ale aj už dobre známe hity. Na jej vystúpenie sa môžete tešiť v Kasárňach/Kulturparku 2. decembra 2012 o 19:00 hod.

K aktuálnej novinke vyšiel aj videoklip, ktorý režíroval Michal Nemtud. Speváčku zobrazuje v rôznych podobách. „Všetky zobrazené ženy som ja. Spoločne s režisérom som chcela ukázať môj nový domov, Madeiru. Je to krásne miesto a Michal našiel umelecký spôsob ako ju zobraziť. Bavilo ma behať bosonohá po ostrove, len tak si spievať na pláži a verím, že aj z videoklipu cítiť čistú emóciu, ktorá je za pesničkou Feel,“ uviedla  Celeste Buckingham.  Poslucháči si budú môcť užiť pekné chvíle s ňou tentoraz naživo na koncerte. Sprevádzať ju budú jej dvorní hudobníci King Shaolin.

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.