Cestovateľské kino: Mjanmarsko (Barma)

Dátum a čas:
streda - 29. 07. 2020 - 20:00 - 22:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Prijmite pozvanie do Mjanmarska, kam vás prostredníctvom rozprávania a krásnych fotografií zavedie Veronika Bednárová Cestovateľské kino, do ktorého sa môžete vybrať počas festivalu Leto v parku 29. júla 2020 o 20:00 hod., priblíži zlatú krajinu úsmevov a paradoxov z pohľadu cestovateľky.

Barma je aj miesto zvláštnych paradoxov. V krajine, dnes nazývanej Mjanmarsko, chodia chlapi zaodetí do sukní a ženy fajčia poriadne nabalené cigary. Táto krajina rozhodne patrí k tým s najväčšou koncentráciou budhistických stavieb na svete. A ak máte pocit, že ste už videli takmer všetko, počkajte si na toto – v  srdci krajiny sa ukrýva jedna z najkrajších pamiatok sveta – Bagan. V sprievode cestovateľky Veroniky Bednárovej navštívime tie najkrajšie časti Barmy, spoznáme miestnu kultúru a na záver si oddýchneme na nádherných plážach Bengálskeho zálivu.

Veronika Bednárová

Vyštudovala vizuálne umenie a filmovú scenáristiku, ale posledných šesť rokov sa živila sprevádzaním po Ázii, strednej a južnej Amerike a severnej Afrike. Okrem cestovania sa venuje textilnému dizajnu a maľbe.

Vstupné: 4 € v predpredaji/6 € v deň podujatia

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.